loader image

Per te vleresuar nje qender trajnimesh si TCT, ku objektivi kryesor eshte te merren njohuri profesionale ne cdo fushe te teknologjise, duhen konsideruar dy komponente: puna madhore qe behet nga instruktoret per te gjithe studentet, dhe padyshim vete studentet. Jane ata, qe me deshiren e mire per te marre njohuri te reja dhe per te ecur me te njejtin hap me teknologjine e diteve te sotme, na ndihmojne me vazhdueshmerine e punes sone te perditshme.
Dhe ja ku permendim nje nga studentet tona aktuale ne kursin “Java Programmer” Fjona Parllaku. Maturante e shkolles “Turgut Ozal Tirane”, studente e Universitetit Epoka, sapo eshte pranuar me burse ne Universitetin nr. 1 ne bote, MIT (Massachusetts Institute of Technology).
Per me teper, mund te lexoni ne linkun e meposhtem:

Na Kontaktoni

Tirana Center of Technology
Adresa: Rr.Durresit , Nr.53
E-mail: info@tct.al
Tel: 0676861620

Rreth TCT

• Komuniteti
  • Kliente & Projekte
  • Software Development
  • Trajnime në Tiranë & Online

Kurse